Krkonošský pohár v cyklistice 2016 - výsledková listina

0. ročník - Vrchlabí - Vejsplachy - 28. 9. 2016

1 malý okruh - Odrážedla dívky

Poř: Jméno: Přijmení: Roč.: St. č.: Klub: Výsledný čas:
1 Julie Ágnes Polonská 2013 2 Vrchabí 0:00:53


1 malý okruh - Odrážedla chlapci

Poř: Jméno: Přijmení: Roč.: St. č.: Klub: Výsledný čas:
1 Šimon Malínský 2012 128 ČSK SKI Jilemnice 0:00:52,8
2 Daniel Horváth 2012 126 Horní Branná 0:01:18,5
3 Matouš Mrůzek 2013 3 - 0:01:23,1
4 Erika Paulů 2013 5 Špindlerův Mlýn 0:01:40,7


1 malý okruh - Super mlíčňáci 2010 a mladší

Poř: Jméno: Přijmení: Roč.: St. č.: Klub: Výsledný čas:
1 Ondrej Polakovič 2011 130 ČSK SKI Jilemnice 0:00:34,5
2 Mikuláš Horák 2012 7 ČSK SKI Jilemnice 0:00:35,1
3 Mikuláš Mareček 2010 68 ČSK SKI Jilemnice 0:00:35,2
4 Vojtěch Skandera 2011 1 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 0:00:41,7
5 Šimon Mrůzek 2011 4 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 0:00:42,5
6 Šimon Bárta 2012 6 ČSK SKI Jilemnice 0:00:43,6
7 Jan Uher 2013 129 MTB Vrchlabí 0:01:02,1


10 km - Junioři 1996-1997

Poř: Jméno: Přijmení: Roč.: St. č.: Klub: Výsledný čas:
Jan Petřík 1996 101 Dolní Branná --


10 km - Muži 1995-1971

Poř: Jméno: Přijmení: Roč.: St. č.: Klub: Výsledný čas:
1 Jan Paulů 1974 1 Sokol Horní Branná 0:23:25,3
2 Karel Slavík 1974 85 Spartak MTB Vrchlabí 0:24:15,9
3 Jiří Lehotský 1976 123 Vrchlabí 0:31:46,0


10 km - Veteráni 1970 a starší

Poř: Jméno: Přijmení: Roč.: St. č.: Klub: Výsledný čas:
1 Luboš Toman 1969 106 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 0:23:18,2
2 Stanislav Heczko 1966 124 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 0:26:48,4
3 Jiří Lehotský 1948 94 Cyklo Špicar Jilemnice 0:28:28,9
4 Ivo Brunclík 1958 17 Slovan Špindlerův Mlýn 0:42:09,1


2 km - Mlíčňáci 2008-2009

Poř: Jméno: Přijmení: Roč.: St. č.: Klub: Výsledný čas:
1 Karolína Špicarová 2008 61 ČSK SKI Jilemnice 0:06:29,0
2 Amálie Horáková 2008 8 ČSK SKI Jilemnice 0:07:54,5
3 Natali Machytková 2009 37 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 0:08:00,4
4 Lucie Burgermeisterová 2008 58 Cyklo Vysoké n.J. 0:08:09,7
5 Eva Drhová 2008 38 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 0:08:10,1
6 Olivie Marečková 2009 67 ČSK SKI Jilemnice 0:08:42,0
7 Kristýna Křížová 2009 27 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 0:09:24,2


2 km - Mlíčňáci 2008-2009

Poř: Jméno: Přijmení: Roč.: St. č.: Klub: Výsledný čas:
1 Josef Havel 2008 65 ČSK SKI Jilemnice 0:08:00,4
2 Josef Jon 2009 45 MTB Vrchlabí 0:08:09,0
3 Matyáš Skandera 2008 31 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 0:08:15,0
4 Juraj Polakovič 2008 12 ČSK SKI Jilemnice 0:08:21,3
5 Matyáš Bárta 2009 49 ČSK SKI Jilemnice 0:08:43,5
Tomáš Kučera 2011 64 Martinice --


4 km - Předžákyně 2006-2007

Poř: Jméno: Přijmení: Roč.: St. č.: Klub: Výsledný čas:
1 Ella Kunčíková 2007 81 TJ Spartak Vrchlabí 0:12:30,8
2 Klára Křížová 2006 26 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 0:12:37,4
3 Vendula Exnarová 2006 71 Spartak MTB Vrchlabí 0:12:45,4
4 Eliška Polonská 2007 103 TJ Spartak Vrchlabí 0:13:50,7
5 Sára Červinková 2007 40 Spartak MTB Vrchlabí 0:14:58,0
6 Zuzana Šustková 2006 33 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 0:15:28,3
7 Julie Marečková 2007 50 ČSK SKI Jilemnice 0:15:29,5
Klára Dvořáková 2007 23 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn --


4 km - Předžáci 2006-2007

Poř: Jméno: Přijmení: Roč.: St. č.: Klub: Výsledný čas:
1 Štěpán Malínský 2007 5 ČSK SKI Jilemnice 0:11:27,7
2 Marek Matěásko 2007 110 Valteřice 0:12:24,9
3 Jakub Pohořalý 2006 3 ČSK SKI Jilemnice 0:13:04,0
4 Jakub Břízek 2007 105 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 0:13:20,2
5 Tomáš Seidl 2007 59 Český SKI Vysoké n.J. 0:13:26,4
6 Nataniel Česák 2007 127 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 0:15:23,5
7 Vilém Hron 2007 83 TJ Spartak Vrchlabí 0:16:43,6


4 km - Žákyně 2004-2005

Poř: Jméno: Přijmení: Roč.: St. č.: Klub: Výsledný čas:
1 Anna Benešová 2004 62 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 0:11:31,6
2 Eliška Novotná 2004 98 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 0:13:28,6


4 km - Žáci 2004-2005

Poř: Jméno: Přijmení: Roč.: St. č.: Klub: Výsledný čas:
1 Marek Rieger 2007 42 Spartak MTB Vrchlabí 0:10:25,6
2 Ondřej Berger 2004 70 KB Jilemnice 0:11:15,4
3 Jan Šubrt 2005 44 Spartak MTB Vrchlabí 0:11:35,6
4 Antonín Hron 2005 13 MTB Vrchlabí 0:11:41,4
5 Jakub Skalický 2004 101 MTB Vrchlabí 0:11:44,1
6 Tomáš Bischof 2005 2 MTB Vrchlabí 0:15:41,2
7 Martin Jindříšek 2004 102 Spartak MTB Vrchlabí 0:16:02,9


6 km - Mladší žákyně 2002-2003

Poř: Jméno: Přijmení: Roč.: St. č.: Klub: Výsledný čas:
1 Maryana Goliney 2002 125 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 0:15:57,7
2 Kateřina Šustková 2003 32 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 0:19:52,6


6 km - Mladší žáci 2002-2003

Poř: Jméno: Přijmení: Roč.: St. č.: Klub: Výsledný čas:
1 Vojtěch Dvořák 2003 99 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 0:13:09,7
2 Tomáš Tauchman 2003 72 Spartak MTB Vrchlabí 0:15:59,1
3 Matyáš Štregl 2003 104 MTB Vrchlabí 0:17:32,3


6 km - Starší žákyně 2000-2001

Poř: Jméno: Přijmení: Roč.: St. č.: Klub: Výsledný čas:
1 Michaela Petříková 2001 77 TJ Spartak Vrchlabí 0:15:19,6


6 km - Starší žáci 2000-2001

Poř: Jméno: Přijmení: Roč.: St. č.: Klub: Výsledný čas:
1 Stanislav Heczko 2001 24 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 0:12:55,6
2 Jakub Švec 2001 75 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 0:14:57,9


8 km - Dorostenci 1998-1999

Poř: Jméno: Přijmení: Roč.: St. č.: Klub: Výsledný čas:
1 Jakub Skalický 2004 101 Spartak MTB Vrchlabí 0:28:08,6


8 km - Ženy 1995-1971

Poř: Jméno: Přijmení: Roč.: St. č.: Klub: Výsledný čas:
1 Kateřina Drhová 1985 84 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 0:20:08,2


8 km - Veteránky 1970 a starší

Poř: Jméno: Přijmení: Roč.: St. č.: Klub: Výsledný čas:
1 Naďa Čivrná 1969 88 Cyklo Špicar Jilemnice 0:24:08,0